Apie mus

Už kito viltį

Vilties bėgimo įdėja kilo 2008 metais, kai broliai pranciškonai su Br. Benediktu priešakyje nusprendė pradėti įgyvendinti jau seniai puoselėtą projektą Klaipėdoje įkurti Vakarų Lietuvos onkologinių ligonių informacijos ir pagalbos centrą.

Tuomet buvo nuspręsta Klaipėdoje surengti maratoną “Vilties bėgimą”. Jo metu surinktas paramos lėšas panaudoti šio centro statybos pradžiai.

  

               "Vilties bėgimo" 2,9 km. starto linija                                               "Vilties bėgimo" 2,9 km. startas

Galime pasidžiaugti, kad “Vilties Bėgimo” maratonas sėkmingai vyksta kiekvienais metais nenutrūkstamai ir pritraukia gausų bėgikų ir geros valios žmonių būrį (apie 5000-8000 žmonių). Taip pat per 7 metus nuo pirmo maratono pradžios, panaudojus per Vilties renginius surinktas paramos lėšas, ES paramos lėšas ir privačių rėmėjų lėšas Br. Pranciškonai sėkmingai įgyvendino savo idėją ir Šv. Pranciškaus onkologijos centras 2014 metais atvėrė duris ir jau per pirmus veiklos metus jame apsilankė apie 1500 pagalbos laukiančių lankytojų ir jiems buvo suteikta apie 3000 įvairių paslaugų. 

   

       Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyziečio koplyčia                                 Šv. Pranciškaus onkologijos centras

Dėka paramos paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų šeimos nariams šiame centre yra teikiamos nemokamai.

Kita smagi žinia, kad 2008 metais Klaipėdoje įvykęs pirmasis maratonas „Vilties bėgimas“ išaugo ir šiuo metu jis jungia 20 (-ies) „Vilties miesto“ renginių ciklą:

    

        Br. Benediktas       Aldona Kerpytė          Br. evaldas                                        "Vilties renginių" savanoriai

Tariame AČIŪ visiems bendražygiams, kurie kiekvienais metais drauge viltingai žengia į priekį. Jūs esate gaivinantis Klaipėdos – Vilties miesto – oro gūsis Lietuvai!!!