Kaip registruotis

Užsiregistruoti į Vilties bėgimą ir atsiimti dalyvio paketą galite šiais būdais:

 1. Užsiregistruoti šioje internetinėje svetainėje iki gegužės 19 d. 19.00 val.;

Jei neturite galimybės registruotis ir aukoti internetu Jūs galėsite tai atlikti Klaipėdos Atgimimo aikštėje, H. Manto g./Naujojo sodo g., gegužės 17-19 dienomis. Registracijos/paramos mokestis bus priimamas grynais pinigais (banko kortele atsiskaitymas nebus priimamas). 

 • Gegužės 17-18 d. nuo 16 val. iki 19 val. - dalyvio paketo atsiėmimas ir registracija.
 • Gegužės 19 d. nuo 9 val. iki 19 val. - dalyvio paketo atsiėmimas ir registracija.

      2. Gegužės 20 d. "Vilties bėgimo 2018" distancijų starto vietose vyks naujų dalyvių registracija ir paketo atsiėmimas Klaipėdos Atgimimo aikštėje.        

SVARBU!!! 

Starto dieną (t.y. gegužės 20 d.) 10 km/ 5 km/ 2.9 km distancijų dalyviams, atlikusiems išankstinę registraciją, starto dieną (t.y. gegužės 20 d.) numeriai ir dalyvio paketai nebus išduodami (išskyrus dalyviams iš kitų miestų ir dalyviams kurie iš anksto informuos apie tai organizatorius - viltiesbegimas@gmail.com ).

Registruotis internetinėje svetainėje patogu: 

 • Į bėgimą atvykstate pilnai pasiruošę, nebereikia su savimi turėti nei pinigų, nei ieškoti, kur padėti gautą dalyvio paketą bėgimo metu;
 • išvengiate paskutinės minutės problemų registruojantis;
 • padedade organizatoriams tinkamai pasiruošti priimti atitinkamą skaičių dalyvių, norinčių dalyvauti renginyje. Taip sumažinami iškylantys nesklandumai ir nepatogumai. 

 Eilės tvarka registracijai internetu:

 1. Šios svetainės pradžios puslapyje spauskite ant raudono mygtuko "Registruotis";
 2. Neskubėdami užpildykite visas reikalaujamas grafas ir spauskite mygtuką "Registruotis";
 3. Pasirinkite norimą bėgti atstumą, uždėkite varnelę, kad esate susipažinęs su "Vilties bėgimo 2018" varžybų reglamentu ir paspauskite mygtuką "Apmokėti";
 4. Dar kartą įveskite savo el. paštą, pasitikrinkite duomenis ir paspauskite mygtuką šone "Tęsti mokėjimą".
 5. Jūsų nurodytu el. paštu gausite žinutę apie apmokėjimo patvirtinimą iš Paysera sistemos;
 6. Jūsų nurodytu el. paštu gausite  žinutę apie sėkmingą registraciją iš Vilties bėgimo internetinės sistemos su informacija apie jūsų registracijos duomenis ir bėgimo numeriu. Gegužės 17-29 d. lauskime Jūsų  Klaipėdos Atgimimo aikštėje, H. Manto g./Naujojo sodo g., kur Jūs pateikę savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir įvardinę savo bėgimo numerį, gausite Jums organizatorių paruoštą dalyvio paketą. 
 7. Automatiškai Jums bus sukurta paskyra Vilties bėgimo internetinėje svetainėje;
 8. Automatiškai Jums bus sukurta bėgimo komanda, į kurią registruotis galėsite kviesti draugus ir pažįstamus; Plačiau apie komandų kūrimą skaitykite...

Lauksime Jūsų registracijos! :