Kaip sukurti komandą


Jei užsiregistravote į Vilties bėgimą automatiškai Jums sukuriama komanda ir jūs galite:
 • pakviesti į ją visus savo draugus, pažįstamus ir artimuosius;
 • arba jei nenorite kviesti į savo komandą nieko galite bėgti vienas arba pasirinkti kitą komandą ir tapti jos nariu.
Kaip administruoti savo komandą ir pakvieti junktis į Jūsų komadą naujus narius:
 1. Internetinėje svetainėje Viltiesbegimas.lt spauskite meniu punktą "Prisijungti“; 
 2. Įveskite savo el. paštą ir slaptažodį, kuriuos nurodėte registruojantis;
 3. Spauskite raudoną nuorodą "Redaguoti komandos aprašymą“ (ji yra virš mygtuko "Komandos nariai"); 
 4. Užrašykite Jūsų komandos pavadinimą, idėją, aprašymą ir spauskite mygtuką  „Atnaujinti“. Po šio žingsnio komanda sukurta ir lieka tik pakviesti draugus. :-)
 5. Spauskite mygtuką „Pakviesti draugus", įveskite draugo el. paštą arba įkelkite sugeneruotą nuorodą į jo socialinį tinklą. 
 6. Draugas gaus kvietimą ir kai atliks visus registracijos žingsnius (įskaitant paramos apmokėjimą) taps Jūsų komandos nariu!

Kaip tapti kitos komandos nariu? Tai galite atlikti dviem būdais:

1. Jūs galite paprašyti komandos lyderio:
 • Komandos lyderis turi prisijungti prie savo paskyros internetinėje svetainėje Viltiesbegimas.lt, paspausti mygtuką "Pakviesti draugus", įvesti jūsų el. paštą ir paspausti mygtuką "Pakviesti".
 • Jūs gausite pakvietimą el. paštu. Turite jį priimti. Tada paprašys Jus prisijungti prie savo paskyros su Jūsų el. paštu ir slaptažodžiu su kuriuo registravotės;
 • Kai prisijungsite prie savo paskyros Jūs automatiškai tampate šios komandos nariu. Koamdos dalyvių sąrašą galite matyti internetinėje svetainėje Viltiesbegimas.lt skiltyje "Komandos".
2. Internetinėje svetainėje Viltiesbegimas.lt  prisijungite prie savo paskyros, spauskite meniu punktą "Komados“, pasirinkite norimą komandą, spauskite mygtuką "Prašyti pakvietimo".
 • Komandos lyderis gaus Jūsų prašymą el. paštu. ir turės patvirtinti šį prašymą. Kai tai atliks Jūs gausite el. paštu žinutę, kad Jus kviečia prisijungti į šią komandą.
 • Jus turite priimti šį kvietimą ir tada jūs tapsite komandos nariu. Komandos dalyvių sąrašą galite matyti internetinėje svetainėje Viltiesbegimas.lt skiltyje "Komandos".

P.S. Šie veiksmai neveiks jei Jūs neatlikote pilnos registracijos, t.y, neatlikote paramos apmokėjimo.