Savanoriai

 

Mielas savanori,

Didžiuojamės ir džiaugiamės tavimi, jog esi su mumis. Tavo savanoriškas darbas yra laimingų žmonių ir sėkmingos valstybės pamatas.

   

Visos tavo atiduotos minutės yra vertinamos kaip didžiausia dovana mums, Vilties miesto bendruomenei. Todėl kviečiame tave ir tavo bičiulius prisijungti prie mūsų komandos, organizuojant Vilties renginius.

   

Taip pat buriame visus, galinčius ir norinčius savanoriauti ištisus metus. Laukiame ramių ir energingų, kūrybingų ir darbščių, visų, norinčių ir galinčių skirti dalį savo laiko, kuriant Vilties miestą – Klaipėdą.

 Apsikabinkime vilties sparnais ! :-)

 

Tai - puiki proga atsikvėpti nuo mokslų, darbų ar kasdieninės rutinos ir padovanoti kelias minutes, valandas ar dienas, žinias, fizines jėgas ar turimus įgūdžius kilniam ir svarbiam tikslui!

Tapkite Vilties bėgimo maratono dalimi ir padėkite nuspalvinti VILTĮ onkologiniams ligoniams bei jų artimiesiems. Renginio metu surinktos paramos lėšos bus perduotos Klaipėdos šv. Pranciškaus onkologijos centrui, kuriame paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems yra teikiamos nemokamai! (Čia atyksta ligoniai iš visos Lietuvos). 


Jūsų savanoriška, visokeriopa pagalba labai laukiama Vilties bėgimo maratone -2021 :-)

Jei nusprendėte prisijungti, prašome užpildyti registracijos anketą.

Registracijos anketa


PASIDALINKITE ŠIA NAUJIENA BENT SU 3 ŽMONĖMIS! :-)

Iškilus klausimams kreipkitės: viltiessavanoriai@gmail.com868444470
Ir facebook grupėje: Vilties bėgimo savanoriai

Lauksime Jūsų!!!

"Tik padedami kitiems mes patys stiprėjame ir turtėjame"
~ Brolis Benediktas