Šunų lenktynių nuostatai

Bendra informacija 

Distancijos 5km, 3km, 0.75km

 1. Minimalus varžybose dalyvaujančių šunų amžius – 1 metai.
 2. Bėgikams bėgti rekomenduotina su spec. diržu, amortizuojančiu trosu ir petnešomis ar pakinktais šuniui (tačiau galima dalyvauti ir su paprastu, ne automatiniu (Flex) pavadžiu, bėgimo metu jį laikant rankose).
 3. Šunys privalo būti paskiepyti, renginio dieną skiepai privalo būti galiojantys (renginio metu reikės pateikti tai patvirtinantį dokumentą – EU skiepų pasą ar kitą atitinkamą dokumentą).
 4. Viso renginio metu šunys turi būti pririšti, vedžiojami su pavadžiu. Šunys starto – finišo zonoje ir trasoje negali būti palaidi.
 5. Varžybų trasa gali būti trumpinama, jei temperatūra viršys +25 laipsnius šilumos.
 6. Dalyvis pilnai atsako už į varžybas atsivesto šuns elgesį bei jo tyčia ar netyčia padarytą bet kokią žalą kitiems gyvūnams, gamtai, žmonėms, kilnojamam ar nekilnojamam turtui.
 7. Dalyvis privalo surinkti ir išmesti savo šuns ekskrementus.
 8. Atsiimdamas starto paketą dalyvis patvirtina, kad jo į varžybas atsivestas šuo yra geros sveikatos ir varžybose pasirinktoje distancijoje dalyvauti gali.
 9. Dalyvis prisiima pilną atsakomybę už šuns sveikatą.

Dalyviai

 1. Varžybose gali dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio sportininkai, mėgėjai, moterys ir vyrai, vaikai. Visi dalyviai privalo susipažinti su varžybų taisyklėmis.
 2. Visi dalyviai startuoja masinio starto principu. Starto metu dalyviai privalo laikyti augintinius kiek įmanoma arčiau savęs. Dalyviai turi laiku atvykti į startą.
 3. Startavę dalyviai trasą įveikia tik vietovėje nužymėtu maršrutu. Varžybų dalyviams nukrypti nuo trasos yra draudžiama. Kiekvienas dalyvis, varžybose privalo turėti ant marškinėlių priekio tvarkingai pritvirtintą dalyvio numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.
 4. Dalyviai vienas kitą lenkia kaire kelio puse, lenkiamas dalyvis turi pasitraukti dešiniau. Lenkiamas dalyvis negali blokuoti kelio ar kaip nors kitaip trukdyti jį aplenkti.

 

 • BĖGIMO DALYVIŲ REGISTRACIJOS TVARKA IR DALYVIŲ PAKETŲ ATSIĖMIMAS

  1. Iki liepos 18d. 9 val. dalyvių registracija
  internetinėje svetainėje: www.viltiesbegimas.lt, užpildžius elektroninę registracijos anketą ir per elektroninę bankininkystę atlikus paramos mokėjimą (į el. bankininkystę bus nukreipiama automatiškai užpildžius elektroninę registracijos anketą).

  DALYVIŲ PAKETŲ ATSIĖMIMAS

   Liepos 16-18 d., Klaipėdos Atgimimo aikštėje, H. Manto g./Naujojo sodo g., vyks išankstinė dalyvių registracija vietoje bei jau užsiregistravusių dalyvių paketo atsiėmimas. Registracijos/paramos įnašas bus priimamas grynais pinigais (banko kortele atsiskaitymas nebus priimamas).

 • Registracijos aikštėje atidarymo laikai:

   - liepos 15 - 16 d. nuo 16.00 – 19.00 val.;

   - liepos 17 d. nuo 10:30 – 13.00 val.;

   

  Iki liepos 12 d. galima dalyvio paketą išsiųsti paštu. Tereikia sumokėti  5 eur pašto siuntimo mokestį (už 1 paketą) Lietuvos teritorijoje ir 10 eur pašto siuntos mokestį siuntimui į užsienio valstybes, užpildant internetinę formą su adresu. Siunčiant didesnį kiekį, prašome suderinti pašto mokestį el.paštu: viltiesbegimas@gmail.com .

  Nuoroda į formą dėl siuntimo paštu: https://forms.gle/WEKTJCowgrXwfDL88

  Startiniai mokesčiai
 1. Registracijos/paramos mokestis bus priimamas grynais pinigais (banko kortele atsiskaitymas nebus priimamas) šuniui 3 Eur, šeimininkas registruojasi atskirai.
 2. Iki liepos 18d. 9 val. dalyvių registracija
  internetinėje svetainėje: www.viltiesbegimas.lt, užpildžius elektroninę registracijos anketą ir per elektroninę bankininkystę atlikus paramos mokėjimą (į el. bankininkystę bus nukreipiama automatiškai užpildžius elektroninę registracijos anketą).
 3. Registracijos mokestis apima: rezultatų klasifikaciją, laiko fiksavimą ir kitas organizacines išlaidas.

Apdovanojimai

Kompanija UAB Mars Lietuva įsteigė dovanų kuponus 5.4km, 2.9km ir 0.75km trasose pirmąsias 3 vietas užėmusiems šunims.

Saugumo užtikrinimas

 1. Dalyviai, sumokėję starto mokestį ir atsiėmę dalyvio numerį, patvirtina, kad yra pasitikrinę sveikatą ir prisiima pilną atsakomybę dėl galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu varžybose.
 2. Už savo sveikatą ir saugumą varžybų metu dalyviai atsako patys, už nepilnamečius atsako jų tėvai ar globėjai.
 3. Dalyvis, registracijos metu paėmęs numerį, patvirtina, kad yra susipažinęs su saugumo taisyklėmis ir prisiima atsakomybę už savo sveikatą, saugumą bei atsakomybę už savo tyčiniu ar netyčiniu būdu padarytą žalą aplinkai, gamtai, žmonėms ar jų turtui.
 4. Registruotis į bet kurią rungtį galima tik savo vardu.
 5. Savo numerį perduoti kitam dalyviui be organizatorių žinios yra draudžiama.
 6. Dalyviams draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones.
 7. Atsiimdamas numerį dalyvis sutinka, kad bet kokios jo nuotraukos padarytos renginio metu gali būti viešai naudojamos renginio populiarinimo tikslais be atskiro dalyvio sutikimo.
 8. Rekomenduojama avėti sportinius batelius.

VIRTUALAUS VILTIES BĖGIMO SĄLYGOS

1. Vilties bėgimo rungtyse dalyvauja visi norintys, kurie užsiregistravo www.viltiesbegimas.lt puslapyje nustatyta tvarka ir sumokėjo dalyvio registracijos mokestį.

2. Laiką virtualaus bėgimo dalyviai matuoja savarankiškai bėgdami savo pasirinktoje saugioje trasoje, naudodami bet kokią sporto programėlę (pvz.: Strava, Nike Run Club, Garmin ir kt), išmaniųjų laikrodžių  nuotraukos ir pan., svarbiausia, kad aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas ir laikas. Nugalėtojų bus paprašyta atsiųsti nuotraukas el.paštu. Jeigu pretenduojate į apdovanojimą šuniui, prašysime ir augintinio nuotraukos.

 3. Virtualių varžybų dalyviai savo asmeniniu rezultatu turi pasidalinti užpildydami šią anketą iki 2020 spalio 4 d. 24 val. Nuoroda į anketą:  https://forms.gle/mWsoenYoa2Us9JWB9

4. Visi varžybų dalyviai patvirtina, kad Vilties bėgime dalyvauja savo noru ir yra įvertinę visą su dalyvavimu bėgime susijusią riziką (įskaitant sveikatos sutrikimus) bei įsipareigoja jis pats ar jį atstovaujantys asmenys ir įmonės dėl to organizatoriams bėgimo metu ir bėgimui įvykus nereikšti jokių pretenzijų.

5. Vilties bėgimo varžybose draudžiama dalyvauti asmenims, kuriems patvirtintas Covid-19 ar turintiems  arba turėjusiems sąlytį su sergančiais Covid-19, taip pat turintiems temperatūros, jaučiantiems dusulį ar skausmą krūtinėje ramybės būsenoje bei esate grįžę iš užsienio šalies ir jums reikalinga 14 dienų izoliacija.

6. Kiekvienas dalyvis yra atsakingas už Lietuvos respublikos svaikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimų „Dėl reikalavimų laisvalaikio užsiėmimams atviroje erdvėje“ 2020 m. balandžio 23 d. Nr. V-970 ir „ Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių aukšto meistriškumo sporto pratybų vietose“  2020 m. balandžio 23 d. Nr. V-973 reikalavimų laikymąsi.    

7. Kiekvienam dalyviui rekomenduojama turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), matomoje vietoje. NUMERIS ATSISPAUSDINIMUI BUS ATSIŲSTAS EL.PAŠTU, KAI JŪS UŽSIREGISTRUOSITE VILTIES BĖGIMO REGISTRACIJOS SISTEMOJE, arba ATSIŲSTAS EL.PAŠTU, JEI REGISTRAVOTĖS IKI RUGPJŪČIO 26 D. 

8. Organizatoriai pasilieka teisę keisti ir pildyti „ Virtualų Vilties bėgimo 2020” reglamentą be papildomo dalyvių įspėjimo.

Apgyvendinimas

Kviečiame apsistoti Pranciškonų svečių namuose

Iškilus klausimams, prašome kontaktuoti numeriu +37060799088

Registracija

www.viltiesbegimas.lt