Taisyklės bėgantiems su šuniu

BENDRA INFORMACIJA 

Distancijos 5km, 3km, 0.75km

 1. Minimalus varžybose dalyvaujančių šunų amžius – 1 metai.
 2. Bėgikams bėgti rekomenduotina su spec. diržu, amortizuojančiu trosu ir petnešomis ar pakinktais šuniui (tačiau galima dalyvauti ir su paprastu, ne automatiniu (Flex) pavadžiu, bėgimo metu jį laikant rankose).
 3. Šunys privalo būti paskiepyti, renginio dieną skiepai privalo būti galiojantys (renginio metu reikės pateikti tai patvirtinantį dokumentą – EU skiepų pasą ar kitą atitinkamą dokumentą).
 4. Viso renginio metu šunys turi būti pririšti, vedžiojami su pavadžiu. Šunys starto – finišo zonoje ir trasoje negali būti palaidi.
 5. Varžybų trasa gali būti trumpinama, jei temperatūra viršys +25 laipsnius šilumos.
 6. Dalyvis pilnai atsako už į varžybas atsivesto šuns elgesį bei jo tyčia ar netyčia padarytą bet kokią žalą kitiems gyvūnams, gamtai, žmonėms, kilnojamam ar nekilnojamam turtui.
 7. Dalyvis privalo surinkti ir išmesti savo šuns ekskrementus.
 8. Atsiimdamas starto paketą dalyvis patvirtina, kad jo į varžybas atsivestas šuo yra geros sveikatos ir varžybose pasirinktoje distancijoje dalyvauti gali.
 9. Dalyvis prisiima pilną atsakomybę už šuns sveikatą.

DALYVIAI

 1. Varžybose gali dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio sportininkai, mėgėjai, moterys ir vyrai, vaikai. Visi dalyviai privalo susipažinti su varžybų taisyklėmis.
 2. Visi dalyviai startuoja masinio starto principu. Starto metu dalyviai privalo laikyti augintinius kiek įmanoma arčiau savęs. Dalyviai turi laiku atvykti į startą.
 3. Startavę dalyviai trasą įveikia tik vietovėje nužymėtu maršrutu. Varžybų dalyviams nukrypti nuo trasos yra draudžiama. Kiekvienas dalyvis, varžybose privalo turėti ant marškinėlių priekio tvarkingai pritvirtintą dalyvio numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.
 4. Dalyviai vienas kitą lenkia kaire kelio puse, lenkiamas dalyvis turi pasitraukti dešiniau. Lenkiamas dalyvis negali blokuoti kelio ar kaip nors kitaip trukdyti jį aplenkti.

BĖGIMO DALYVIŲ REGISTRACIJOS TVARKA IR DALYVIŲ PAKETŲ ATSIĖMIMAS

 1. Iki gegužės 18 d. 21 val. dalyvių registracija internetinėje svetainėje: www.viltiesbegimas.lt, užpildžius elektroninę registracijos anketą ir per elektroninę bankininkystę atlikus paramos mokėjimą (į el. bankininkystę bus nukreipiama automatiškai užpildžius elektroninę registracijos anketą).

DALYVIŲ PAKETŲ ATSIĖMIMAS

Gegužės 17-19 d., Klaipėdos Atgimimo aikštėje, H. Manto g./Naujojo sodo g., vyks išankstinė dalyvių registracija vietoje bei jau užsiregistravusių dalyvių paketo atsiėmimas. Registracijos/paramos įnašas bus priimamas grynais pinigais (banko kortele atsiskaitymas nebus priimamas).

 • Registracijos aikštėje atidarymo laikai Atgimimo aikštėje:
  • Gegužės 17 d. nuo 16.00 – 19.00 val.
  • Gegužės 18 d. nuo 10.00 – 19.00 val.
  • Gegužės 19 d. nuo 8.00 – 12.30 val.

APDOVANOJIMAI

Kompanija UAB Mars Lietuva įsteigė dovanų kuponus 5 km, 3 km ir 0.75 km trasose pirmąsias 3 vietas užėmusiems šunims.

SAUGUMO UŽTIKRINIMAS

 1. Dalyviai, sumokėję starto mokestį ir atsiėmę dalyvio numerį, patvirtina, kad yra pasitikrinę sveikatą ir prisiima pilną atsakomybę dėl galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu varžybose.
 2. Už savo sveikatą ir saugumą varžybų metu dalyviai atsako patys, už nepilnamečius atsako jų tėvai ar globėjai.
 3. Dalyvis, registracijos metu paėmęs numerį, patvirtina, kad yra susipažinęs su saugumo taisyklėmis ir prisiima atsakomybę už savo sveikatą, saugumą bei atsakomybę už savo tyčiniu ar netyčiniu būdu padarytą žalą aplinkai, gamtai, žmonėms ar jų turtui.
 4. Registruotis į bet kurią rungtį galima tik savo vardu.
 5. Savo numerį perduoti kitam dalyviui be organizatorių žinios yra draudžiama.
 6. Dalyviams draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones.
 7. Atsiimdamas numerį dalyvis sutinka, kad bet kokios jo nuotraukos padarytos renginio metu gali būti viešai naudojamos renginio populiarinimo tikslais be atskiro dalyvio sutikimo.
 8. Rekomenduojama avėti sportinius batelius.

APGYVENDINIMAS

Kviečiame apsistoti Pranciškonų svečių namuose

Iškilus klausimams, prašome kontaktuoti numeriu +37060799088

REGISTRACIJA

www.viltiesbegimas.lt