Vilties bėgimas 2020 įvyks rugsėjo 6 dieną!

Pranešimas dėl „Vilties bėgimas 2020” renginio

Reaguodami į susidariusią situaciją dėl COVID-19 viruso, kuri kasdieną sparčiai keičiasi, raginame saugoti vieni kitus, būti dėmesingais, imtis prevencijos priemonių.

Įsiklausykime į brolio Benedikto  raginimą: „Reikia veržtis pirmyn. Netgi užgesus visiems šviesos šaltiniams, mes liekame būti, mes patys tampame audra ir dulkėmis… Turime įveikti šią audrą, nors priemonių prieš ją, atrodytų daug ir neturime, išskyrus maldą, solidarumą ir švelnumą.”

Pranešame, kad didžiausias paramos bėgimas Lietuvoje

Vilties bėgimas 2020” įvyks RUGSĖJO 6 DIENĄ!

Nuoširdžiai esame dėkingi mūsų socialiniams partneriams, bėgikams, rėmėjams, jų šeimos nariams ir bičiuliams už supratimą, paramą ir draugystę, mes sakome  – ačiū, kad jūs esate                 

SOLIDARUMO TRADICIJAS KURIANTI BENDRUOMENĖ!

Tegul jūsų viltį ateitimi sustiprina Popiežiaus Pranciškaus žodžiai: „Šiandien prieš užmigdami pagalvokite apie tą dieną, kai mes ir vėl galėsime išeiti į gatves. Pagalvokite apie tai, kaip mes vėl apkabinsime vieni kitus, o lankymasis parduotuvėse taps švente. Pagalvokite apie tą laiką, kai sėdėjimas kavinėje su mylimu žmogumi taps didžiule laime, kai į mūsų gyvenimą grįš bučiniai, o nuotraukose vėl galėsime stovėti apsikabinę. Pagalvokite apie tai, kai ši diena taps prisiminimais, o normalus gyvenimas pavirs nelaukta ir nuostabia švente. Kai mes sulauksime ir pamilsime tai, kas iki šios dienos buvo savaime suprantama. Kai išmoksime branginti ir vertinti kiekvieną gyvenimo sekundę. Kai vėl galėsime maudytis jūroje, palydėti saulėlydžius, kelti tostus, juoktis drauge. Kantrybės Jums ir ištvermės. Greit pasimatysime“.

 

Mintyse ir ateities planuose esant kartu dėkojame mūsų ištikimiems pagrindiniams socialiniams partneriams: UAB „Aros marine“, UAB „Sportland“, UAB „Bioformacija“,AB „Klaipėdos nafta“; AB „Vakarų laivų gamykla“, UAB „Creative partner“; UAB „Transkona”, UAB „Klaipedos konteinerių terminalas“, Klaipėdos miesto savivaldybei taip pat renginio globėjui Ministrui Pirmininkui gerb. Sauliui Skverneliui.

 

Vilties bėgimas” organizatoriai

2020 m. kovas 23 d. Klaipėda