VILTIES BĖGIMO MARATONUI ĮVYKUS

Pasiruošimas, savanorių darbas, kvietimai, registracija…Keletas mėnesių didžiulio darbo ir štai gegužės 20-oji – džiaugsmo, meilės, draugystės, palaikymo ir vilties šventė. Jau 11-oji. Tariame ačiū kiekvienam, kuris buvo drauge. O buvo jūsų, mielieji, tikrai nemažai.

Šiais metai „Vilties bėgimo maratone“ dalyvavo 3702 bėgikai. Dar 240 bėgo mažųjų bėgikų, kurie su savo šeimomis pasirinko ir bėgo 400 metrų trasą.

Kaip ir kasmet kvietėme burtis dalyvius į komandas ir drauge nešti vilties žinią. Džiugu, kad komandos ir šiais metais nesnaudė. Daugiausia į komandas būrėsi įmonių darbuotojai. Vilties bėgimo maratono gretose – apie 200 įvairaus dydžio komandų, kurių narių skaičius nuo 4 iki  160 narių. Gausios komandos buvo: Herbalife, Lakštutė, Hidrostatyba, SBA baldai, Arijus, Vakarų laivų gamykla, Greencarier.

Dalyviai šiemet buvo atvykę iš įvairiausių Lietuvos miestų: Vilniaus, Šilutės, Skuodo, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kelmės, Kuršėnų, Kvėdarnos, Neringos, Naujosios Akmenės, Pakruojo, Palangos, Panevėžio, Šiaulių, Šilalės, Švėkšnos, Tauragės, Telšių, Kretingos. O taip pat ir iš užsienio šalių: Belgijos, Vokietijos, Anglijos, Turkijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV, Latvijos.

Ypatingą dėmesį Vilties bėgimo maratono organizatoriai skyrė ir moksleiviams, kuriuos skatino burtis į komandas, bėgti, rinktis sveiką gyvensenos būdą. Moksleivių nugalėtojų klasėms buvo skirti ir motyvaciniai prizai. Specialiai šiam bėgimui susibūrė 18 mokyklų klasių komandos, kurių narių buvo nuo 6 iki beveik 100.

Laimėtojai: 

1 vieta: Klaipėdos Sendvario progimnazijos “Sendvario greitieji” – 94 nariai. Apdovanojimas – NIKE sportiniai bateliai. 

2 vieta: Versmės Progimnazijos 6d kl. komanda „Gyvybės Versmė” – 54 nariai. Apdovanojimas – pramoga klasės nariams didžiausiame batutų parke po atviru dangumi – Palangos vasaros parke.

3 vieta: Klaipėdos Vydūno gimnazijos  3m klasė – 32 nariai. Apdovanojimas – pramoga klasės nariams Scala dream laipiojimo centre.

Šiemet “Vilties bėgimo maratone” varžėsi ir  mylimiausi namų augintiniai – šuneliai, kurie su šeimininkais rinkosi 5,4 km ir 2, 9 km ilgio trasas. Dalyvavo virš 100 šunelių. Tomas ir Elzė Kalcai laimėję 2-3 vietas 3 km trasoje su augintiniais Svaru ir Argo savo apdovanojimą – šunų ėdalą, kurį dovanojo MARS – paskyrė gyvūnų globos namams VŠĮ Linksmosios pėdutės.

 

 

Džiaugiamės šių metų pasiekimais ir tikimės susitkti kituose „Vilties miesto“ renginiuose.