Vilties teniso vaikų turnyras „Šypsokis pasauliui”

Jau ketvirtus metus organizuojamas „Vilties tenisas”. Tai šventė ne tik žaidžiantiems, bet ir kiekvienam žiūrovui, kurio funkcija – labai svarbi. Teniso varžybų dalyviams svarbu jausti palaikymą, matyti šypsenas. Bendrystės jausmas suteikia jėgų ir paskatina eiti pirmyn. 

 

Šiemet organizuojamas Vaikų „Šypsokis pasauliui” teniso turnyras, kuris vyks gegužės 12 – 13 dienomis Klaipėdos Šv. Pranciškaus Vilties teniso kortuose (Savanorių g. 4, Klaipėda). Turnyro direktorius Artūras Krasnovas džiaugiasi, kad varžybose vaikai gali dalyvauti be jokio mokesčio, kuris dažniausiai siekia 20 – 40 eurų. Ponas Artūras džiaugiasi, jog galimybę sudalyvauti varžybose ir laimėti taurę gali visi norintys vaikai, kurie registruojasi labai noriai. „Kai kuriems tai vienintelė proga sudalyvauti varžybose”, – pasakojo Artūras. 

 

Džiugu, kad prie vaikų sporto ir sveikesnio gyvenimo būdo prisideda ir odontologijos klinika „Šypsokis pasauliui” ir jos gydytoja Kristina Rastenienė, kuri remia šį turnyrą ir paruošia kiekvienam vaikui dovaną. 

 

Renginio organziatorius – teniso klubas Kogas dėkoja kiekvienam rėmėjui, dalyviui bei sirgaliui. 

Praleiskime gražų gegužės savaitgalį stebėdami vaikų teniso turnyrą. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/TenisoKlubasKogas/?hc_ref=ARR_MDlGHrQz7Zrl7Gs42lG_l-AC5MB_lJT3cY55VavH5KXfy85PNgTNsnypo8IT-VE